Laser tulowy Lavieen
Laser tulowy to zabieg, który jest szczególnie polecany osobom walczącym z przebarwieniami na skórze. 
Zabieg ten wyrównuje koloryt, wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe, a także likwiduje duże pory i pomaga zwalczyć melasmę naskórka. 

Innowacyjna technologia zastosowana w laserze pozwala na widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Skuteczność tego urządzenia jest potwierdzona przez liczne badania kliniczne oraz samych pacjentów. 


Laser tulowy na przebarwienia 

Laser tulowy to laser subablacyjny, który łączy w sobie zarówno cechy technologii ablacyjnych, jak i nieablacyjnych. Laser ma możliwość dostosowania parametrów lasera tulowego tak, aby zadziałać na różnych poziomach głębokości skóry.  Laser tulowy dzięki głębokiej penetracji w głąb skóry i dostarczanie dużej energii, pozwala na głęboką przebudowę struktury skóry od warstwy podstawnej.
Sub-ablacyjny tryb pracy jest natomiast optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka (przebarwienia głębsze), w której występują duże ilości melanocytów i melaniny. Badania histologiczne wykazują, że laser tulowy celuje w warstwę pomiędzy naskórkiem, a skórą właściwą, zachowując przy tym rogową warstwę naskórka, co przyczynia się do niskiego ryzyka działań niepożądanych i szybkiej rekonwalescencji.  Laser działa wyjątkowo delikatnie, dzięki czemu po zabiegu pacjent nie wymaga okresu rekonwalescencji. 
Efekty lasera tulowego można zaobserwować już po dwóch zabiegach. Następuje przebudowa skóry, poprawa jej napięcia i elastyczności, co trwa do około 8 tygodni po zabiegu. 


Wskazania:

* usuwanie przebarwień
* blizny potrądzikowe 
* drobne zmarszczki 
* duże pory 
* melasma naskórka 
* napięcie skóry 
* nieprawidłowa tekstura skóry 
* piegi 
* plamy starcze – efekt odmłodzenia 
* przebarwienia pozapalne
* tonowanie skóry (wybielanie) 
* stymulacja wzrostu włosów 
* leczenie rozstępów 

Przeciwwskazania:

* ciąża 
* cukrzyca 
* fotodermatozy 
* leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy) 
* niedawne peelingi * nowotwory skóry 
* obniżenie odporności organizmu 
* skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających 
* stany zapalne skóry 
* terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie) 
* zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp)